Volg HSV Hoek op social media:

Bestuur

Secretariaat en Accommodatie

Secretariaat 
Lovenpolderstraat 2a 
4542 NS Hoek 
(0115) 441 593 
E-mail: secretaris@hsvhoek.nl

Accommodatie 
Sportpark Denoek 
Lovenpolderstraat 
4542 NS Hoek 
(0115) 441 593

Bestuursleden

Voorzitter 
Henk Ceelen
voorzitter@hsvhoek.nl

Secretaris 
Mario de Ritter
secretaris@hsvhoek.nl

Penningmeester
Arno de Regt
penningmeester@hsvhoek.nl

Overige leden 
Trudy de Pan (PR en Communicatie)
t.de.pan@hsvhoek.nl

Bart Corstanje (Lagere elftallen)
b.corstanje@hsvhoek.n

Gillian Bentschap - Knook (Lagere elftallen)
g.bentschapknook@hsvhoek.nl

Thamara Schieman (Kantine)
t.schieman@hsvhoek.nl

Nieuws overzicht Bestuur

Naar het nieuwsarchief